Dzień Mamy i Taty 2025

We wszystkich językach to Mama i Tata.
Wypowiadane przez wszystkich ludzi,
Czy to są mali, czy to są duzi.
Mamusia, mamunia, mamcia czasami,
Tatuś, tatulek, tatko kochany.
Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat. Wszystkie dzieciaki w z naszego przedszkola w dniu 27 maja uroczyście obchodziły święto „Mamy i Taty”. Dzieci tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień.
Przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania.
Podczas montażu słowno - muzycznego adresowanym do Rodziców na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.
Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.
- Utworzono: czwartek, 29, maj 2025 12:58
Dyżur wakacyjny
Termin składania wniosków: 06.06.2025r.
Miejsce składania wniosków: Sekretariat, ulica Mariacka 28
- Utworzono: środa, 21, maj 2025 18:05
Lekcje Biblioteczne

W dniach 13-14 maja 2025r. przedszkolaki z grup: Pszczółki, Pajacyki, Zajączki, Krasnoludki, Biedronki, Misie oraz Wiewiórki wzięły udział w lekcjach bibliotecznych organizowanych przez Miejską Biblioteke Publiczną w Wolbromiu.
Dzieci powitała postać Kajtusia, szukały go w różnych książeczkach, to on pomógł najmłodszym poznawać zasady korzystania z zasobów biblioteki i dbania o książki.
Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały słodki upominek- lizaki.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych lekcjach!
- Utworzono: czwartek, 15, maj 2025 12:04
Wycieczka 6-latków do Agrogospodarstwa ,,Pod Skałką"
13.05.2025r dzieci z zerówki wyruszyły do Agrogospodarstwa ,,Pod Skałką". W programie wycieczki było zwiedzanie ,,Zwierzyńca" i Skansenu Wsi Jurajskiej oraz przejażdżka kolejką Jurajski Eksperss. Dzieci uczestniczyły też w warsztatach plastycznych gdzie wykonały witraż - motyla. Wszyscy chętnie częstowali się słodkimi ciasteczkami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też wata cukrowa.
To była wspaniała wyprawa!!!
- Utworzono: wtorek, 13, maj 2025 09:19




